Vydavateľ: Tatran
ISBN: 9788022207768
Poč.strán: 232
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 150,0 x 218,0 mm
Jazyk: slovenský
Pridané: 10.03. 2016

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 12,83 €
Naša cena: 2,18 €
Zľava: 83%

Pre lásku

Boj za milosť vo svete nemožných noriem

Autor: Hatmakerová Jen

Život dnešného človeka tvorí chaos radostí a prekážok, modrín a víťazstiev, rozhodnutí a zastrašovania. A situácia sa nezlepšuje. Spoločnosť nám núka protirečivé normy, podľa ktorých by sme mali hodnotiť svoj úspech. Jen Hatmakerová nás prevedie týmto zložitým svetom a my si vydýchneme od úľavy. Je jednou z nás. Čisto žensky sa porovnáva s inými ženami, ktoré urobili úspešnú kariéru, a hoci nedopadne najlepšie, neprepadá zúfalstvu a teší sa zo svojho naplneného života. Dnes nám ponúka riešenie našich životných útrap: oslobodzujúcu milosť Božiu, ktorá uzdravuje dušu. Pri múdrej a zábavnej jazde na horskej dráhe moderného života Jen nemilosrdne búra mýty, ktoré z nás robia zúfalcov, a dláždi nám cestu k slobode. Toto je kniha pre každého, kto si občas povzdychne: „Všetko robím úplne zle.“ Jen nemilosrdne kritizuje všetko, čo s nami tento svet robí, a ukazuje nám cestu láskavosti, ktorá presvetlí život a prinesie doň radosť. A nájdeme tu aj pár chutných receptov spolu s dovolením nosiť legíny. Autorka mnohých bestsellerov Jen Hatmakerová je presvedčená, že život môže byť rozkošný, zábavný, odvážny a milý. Vie, ako nás jeho každodenné zovretie premieňa na súťaživé a kritické bytosti, až napokon stratíme lásku k druhým a aj k sebe. V knihe Pre lásku čitateľom prezrádza:
Ako sa oslobodiť od pocitov viny a hanby, keď odmietneme svoju túžbu po nedosiahnuteľnom živote, aký dennodenne vídame na Pintereste, Instagrame alebo Facebooku.
Ako pristupovať k riešeniam kontroverzných problémov našej kultúry a nebáť sa prejaviť láskavosť.
Ako sa nechať viesť láskou a zhodiť z pliec bremeno túžby mať pravdu za každých okolností.
Ako spoznať city ukryté v našom vnútri, ktoré nám umožnia rozvinúť skutočné priateľstvá, založené na vzájomnej úprimnosti a láske.
Ako uniknúť našim nemožným normám pri výchove detí a v manželstve, ak za normu prijmeme hodnotenie zväčša dobré.
Ako puknúť od smiechu.
Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii