Vydavateľ: ALERT s.r.o.
ISBN: 9788097122393
Poč.strán: 295
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 148x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 24.05. 2016

Kniha nie je skladom,
zasielame do 7 dní

Bežná cena: 15,00 €
Naša cena: 11,25 €
Zľava: 25%

Nebojte sa siahnuť po hviezdach

Autor: Košin Vladimír

V tejto knihe sa nenachádzajú žiadne abstraktné úvahy profesionálnych teoretikov.
Je zbierkou myšlienok slovenského podnikateľa, ktorý podniká v našich podmienkach a každý z postupov, ktorý ponúka, bol zaplatený a overený vlastnou skúsenosťou. Ak sa rozhodnete nastúpiť na svoju cestu k úspechu, je určená práve vám.Kniha Vladimíra Košina je vynikajúcim zdrojom inšpirácie pre každého podnikateľa. Obsahuje funkčné, praxou overené nástroje, ktoré môže ktorýkoľvek manažér výrobnej alebo obchodnej firmy použiť na to, aby jeho organizácia rástla a prekvitala.
Okrem iného sa dozviete:
- Ako na začiatku zvoliť oblasť, predmet a produkt podnikania tak, aby mohla byť vaša firma úspešná.- Ako správne delegovať prácu, písať smernice a presadiť, aby sa vaše príkazy plnili až do konca.- Ako správne použiť financie firmy, ako zabrániť zbytočnému plytvaniu a ako zvýšiť svoj príjem.- Ako napriek nepriaznivým regionálnym podmienkam pritiahnuť do firmy profesionálov, ktorí ju potiahnu dopredu, či ako ľudí správne povyšovať a motivovať.- Ako efektívne manažovať logistiku výroby, ako ju financovať, ako strážiť jej kvalitu a zefektívniť logistiku rozvozu, aby ste zamedzili zbytočnému plytvaniu a reklamáciám.- Ako uviesť na trh nový výrobok tak, aby sa uchytil a nevyžadoval sústavné dotácie.- Ako investovať zarobené peniaze tak, aby firme priniesli rozvoj, ako spolupracovať s bankami a ako vytvoriť zisk.- Aké kritériá použiť pri výbere partnerov, dodávateľov a odberateľov, aby ste zabránili vstupu nekvalitných surovín do firmy a predišli pohľadávkam.- Ako si pri práci podnikateľa uchrániť zdravie, brániť sa stresu a žiť šťastný osobný život.PROFIL AUTORA
Ing. VLADIMÍR KOŠIN (*1972, Lučenec) je zakladateľom, spolumajiteľom a výkonným riaditeľom spoločnosti KORO, s.r.o., ktorá sa už takmer dve desaťročia zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou vysokokvalitných potravinárskych výrobkov na Slovensku a v okolitých krajinách. Ich produkty, ktoré môžete nájsť na pultoch mnohých maloobchodných predajní, pokrývajú široké spektrum od majonézových šalátov, lahôdkových nátierok, pekárenských výrobkov až po hotové jedlá a čerstvé zeleninové šaláty. Firma KORO sídli v Rimavskej Sobote, zamestnáva vyše sto zamestnancov, zásobuje maloobchodných partnerov po celom Slovensku a v zahraničí a jej výrobky získali prestížne ocenenie ZNAČKA KVALITY SK na výstave Agrokomplex 2015.