Vydavateľ: YOLi
ISBN: 9788055159690
Poč.strán: 272
Rok vydania: 2018
Väzba: brožovaná
Formát: 126x200
Jazyk: slovenský
Pridané: 25.03. 2018

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 9,85 €
Naša cena: 7,39 €
Zľava: 25%

Ako sa zamilovať do blázna

Autor: Cranová Rebekah

Šestnásťročná Zander Osbornová žije vo vlastnom svete a očividne sa trápi. Jedného dňa jej rodičia oznámia, že ju prihlásili do tábora Padova, päťtýždňového programu pre problémových tínedžerov.
Zander tam nezapadá, alebo si to aspoň myslí. Pre svojich spolutáborníkov má len jedno označenie: blázni. Väčšina z nich nemá ďaleko od diagnózy. Je tam napríklad Cassie, jej spolubývajúca, ktorá sama seba opisuje ako manicko-depresívno-bipolárno-anorektickú, alebo Grover Cleveland (áno, ako ten americký prezident), milý, ale konfliktný chlapec, ktorý čaká, že sa uňho prejaví schizofrénia. Pravdepodobne sa ani jeden z nich nemýli. V tábore je aj Bek, očarujúci patologický klamár.
Popri skupinových „zverapiách“ a zakázaných nočných vychádzkach vznikajú nepravdepodobné priateľstvá a ako michiganské leto graduje, štyria tínedžeri postupne odhaľujú svoje tajomstvá. Zander priťahuje komplikovaný Grover a ona začne uvažovať, či môže byť ešte šťastná. No ak sa má dať znovu dokopy, musí si najprv upratať v hlave. Z anglického originálu The Odds of Loving Grover Cleveland
(Skyscape, New York 2016) preložila Mária Stanková.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii