Problémový svet
Kniha je vypredaná
Celá kategória Detektívky
Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055148885
Poč.strán: 304
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 125x200
Jazyk: slovenský
Pridané: 18.08. 2016

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 1,00 €
Naša cena: 0,75 €
Zľava: 25%

Problémový svet

Posledný policajt 3

Autor: Winters H. Ben

Už o 14 dní smrtiaci asteroid zasiahne planétu Zem a v Amerike vypukol chaos. Občania sa zabarikádovali v pivniciach, krytoch a supermarketoch. Peniaze sú bezcenné, balená voda má cenu zlata. Ľudia na celom svete sa pripravujú na koniec.
Ale detektív Hank Palace musí ešte vyriešiť posledný prípad. Jeho milovanú sestru Nico naposledy videli v spoločnosti podozrivých radikálov vyzbrojených ťažkými zbraňami a pochybným plánom na záchranu ľudstva. Pátranie po Nico zavedie Hanka z Massachussets do Ohia, z opustených zoologických záhrad a reštaurácií s rýchlym občerstvením na opustenú policajnú stanicu, kde nájde dôkaz o surovom zločine. Čas sa kráti a Hank sleduje stopy, ktoré ho privedú k sérii otrasných odhalení.
Tretia časť trilógie Posledný policajt s názvom Problémový svet predstavuje poslednú predapokalyptickú záhadu. Hank Palace hľadá odpovede na otázky, ktoré sa nesnažia zistiť len „kto to urobil“, ale oveľa viac: Ako ďaleko by ste zašli, aby ste ochránili milovaného človeka? A ako by ste chceli stráviť svoje posledné dni na Zemi?Z anglického originálu World of Trouble (Quirk Books, Philadelphia 2014) preložila Jana Seichertová.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii