Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055168081
Poč.strán: 584
Rok vydania: 2015
Väzba: brožovaná
Formát: 145x227
Jazyk: slovenský
Pridané: 28.07. 2015

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,65 €
Naša cena: 12,49 €
Zľava: 25%

After 1 - Bozk, 2. vydanie

Autor: Toddová Anna

Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo.
Lenže hneď v prvý deň na vysokoškolskom internáte narazí na Hardina, chalana so strapatými hnedými vlasmi, sebavedomým britským prízvukom a s pírsingom v pere a ten jej nabúra všetky ideály, v ktoré dovtedy verila.
Hardin však zďaleka nie je ideál. Je drzý – dokonca až po hranicu krutosti. Vzhľadom na jeho správanie by ho Tessa mala nenávidieť. A aj nenávidí, až kým sa s ním neocitne sama v jeho izbe. Stačí jediný bozk.
V jednej chvíli jej Hardin vraví, aká je nádherná, no vzápätí trvá na tom, že pre ňu nie je ten pravý a odstrkuje ju. Napriek svojim bezohľadným spôsobom Tessa pociťuje neodbytné nutkanie preniknúť mu hlbšie pod kožu a pod nánosom lží objaviť skutočného Hardina.
Tessa má dokonalého priateľa. Prečo sa teda usiluje prekonať vlastnú urazenú pýchu a zbaviť Hardina predsudkov o poctivých dievčatách? Prečo dovolí, aby jej ubližoval?
Žeby v tom bola láska? Tessin život už nikdy nebude taký ako predtým...Z anglického originálu After (Gallery Books, New York 2014) preložil Peter Tkačenko.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii