Vydavateľ: Enribook
ISBN: 9788089948536
Poč.strán: 272
Rok vydania: 2021
Väzba: viazaná
Formát:
Jazyk: slovenský
Pridané: 08.10. 2021

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 9,90 €
Naša cena: 7,33 €
Zľava: 26%

Zbeh

Autor: Kalva Peter

Po neúspešnom atentáte na Prezidentku z trojice vojakov ostal nažive len Mních. Aby unikol pomste, uchýli sa do kraja mimo zákon, do služby tým, proti ktorým v mene Republiky bojoval celý život.
Pierre, mladík prichytený pri krádeži, sa stáva osobným otrokom Prokurátorky a vlastnej žalobkyne v jednom hneď po tom, ako udá celý gang z geta. Hrou osudu sa po prepade transportu dostáva na Západné planiny, kam už Republika nedosiahne.
Ambiciózny generál Andreas po čiastočnom vyradení hlavy štátu z hry zacíti šancu prevziať opraty vlády. Časť senátu stojí stále pri Prezidentke a občianska vojna na seba nenechá dlho čakať.
Ani svet mimo zákon nechce ostať bokom. Mních a Pierre sa nedobrovoľne stávajú pešiakmi vo vysokej hre, od nich závisí osud celej Európy.
Tretia časť série Svet Ľudí vás vráti v čase, do obdobia po skončení prvej knihy Dedičstvo, aby vás previedla občianskou vojnou, ktorej následky pocítili hlavní hrdinovia druhej knihy Stanica.
Drsný príbeh plný napätia opäť prekvapuje nečakanými zvratmi a dokresľuje svet budúcnosti, akú by nik z nás nechcel zažiť.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii