Vydavateľ: Motýľ
ISBN: 9788081642623
Poč.strán: 336
Rok vydania: 2021
Väzba: brožovaná
Formát:
Jazyk: slovenský
Pridané: 07.10. 2021

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 15,90 €
Naša cena: 11,77 €
Zľava: 26%

Dosiahni nemožné

Autor: Kotler Steven

Čo je potrebné na to, aby sme dosiahli nemožné a dokázali prekonať všetky prekážky, ale aj vlastné očakávania? Alebo si rovno splnili najväčšie sny a premenili ich na skutočnosť? Lebo v skutočnosti dokážeme oveľa viac, ako si myslíme.
Steven Kotler patrí medzi najpredávanejších autorov kníh s tematikou maximálneho výkonu. Je riaditeľ spoločnosti Flow Research, ktorá sa snaží porozumieť špičkovým výkonom, a svoje poznatky využíva na školenie jednotlivcov a organizácií, ako tento výkon dosiahnuť. Steven Kotler v tejto knihe prezrádza tajomstvá výkonov tých najlepších športovcov, umelcov, vedcov či ľudí na vysokých pracovných pozíciách, ktorí zmenili vnímanie nemožného a učia nás, ako prekonať svoje limity a splniť si sny, ktoré považujeme za nedosiahnuteľné. Vo svojich postupoch sa opiera o poznatky z neurovedy, ktoré získal vo svojom viac ako 20-ročnom výskume.
Kniha Dosiahni nemožné ponúka inšpiratívne čítanie, v ktorom sa autor delí o svoje životné skúsenosti, ako zo seba dostať maximum. Ak mierite ku hviezdam, neváhajte a začítajte sa. A nepotrebujete k tomu ani skafander...

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii