Vydavateľ: Spolok svätého Vojtecha
ISBN: 9788081613951
Poč.strán: 392
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 190x226
Jazyk: slovenský
Pridané: 22.04. 2020

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 27,00 €
Naša cena: 20,25 €
Zľava: 25%

Rodinná Biblia

Biblické príbehy, meditácie a modlitby na každý deň

Autor: Wrightová Sally Ann

Anotácia Biblické príbehy, meditácie a modlitby na každý deň

Každodenné stretnutie pri Rodinnej Biblii je zárukou prítomnosti Ježiša Krista v rodine, radostnou príležitosťou na prehĺbenie vzťahov, spoločnú modlitbu a konfrontáciu biblických príbehov s dejinami našich rodín. Text Rodinnej Biblie je rozvrhnutý na 365 dní v roku, pričom sa mladý človek začína do známych biblických príbehov, ale bude ich môcť skúmať z iného uhla pohľadu. Zoznámi sa však aj s novými časťami z novozákonných spisov, ktoré sú šité na mieru mladých.

Každý biblický príbeh sa začína otázkou, ku ktorej je potrebné zaujať stanovisko. Napríklad jeden z príbehov o Jozefovi na začiatku kladie otázku: Mal si niekedy pocit viny? Hneď za otázkou je konštatovanie, ktoré dáva recept na vyriešenie problému načrtnutého v otázke, napríklad: Žiť s pocitom viny je bolestné; oslobodí nás priznanie a prosba o odpustenie. Nasleduje samotné čítanie biblického textu a záverečná modlitba, v tomto prípade táto: Pane, daj, aby som sa správal čestne k tebe i k ľuďom. Odpusť mi zlo, ktorého som sa dopustil, a osloboď ma od pocitu viny.

Táto pútavá, prekrásne ilustrovaná kniha môže prispieť k budovaniu pravého kresťanského charakteru u mladého človeka. Kniha je určená pre dospievajúcu mládež.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii