Vydavateľ: Inaque.sk
ISBN: 9788082070548
Poč.strán: 192
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 135x207
Jazyk: slovenský
Pridané: 28.11. 2019

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 13,99 €
Naša cena: 10,91 €
Zľava: 22%

Vieš, že to chceš

Poviedky

Autor: Roupenian Kristen

Pútavá zbierka poviedok, v ktorých Kristen Roupenian skúma komplikované vzťahy medzi pohlaviami, dynamiku príťažlivosti a posadnutosti druhým ľudským telom. V rôznorodých príbehoch o bežných, kriminálnych či až nadprirodzených situáciách premýšľa o sexe a treste, vine a hneve, potešení a strachu zo spôsobovania a cítenia bolesti.
V poviedkach sa dokonale zobrazuje, že ženy môžu byť rovnako desivé ako to, čo sa im deje. Vďaka čiernemu humoru nás ich príbehy fascinujú a odpudzujú zároveň. Okrem známej poviedky Milovník mačiek, ktorá rozpútala diskusie, zbierka zahŕňa jedenásť ďalších príbehov o dievčatách, mladých ženách a ich šialených túžbach po pomste, uspokojení či jednoduchom živote.

Ak si myslíte, že viete, aká je táto zbierka poviedok, mýlite sa. Príbehy sú podané ostro, zvrátene, temne a bizarne, neúprosne a úplne šialene. Veľmi sa mi páčia. Carmen Maria Machado

Kristen Roupenian vyštudovala angličtinu na Barnard College a Harvardovej univerzite. Zbierka poviedok Vieš, že to chceš je jej debutovou knihou.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii