Celoročná ochrana záhradných plodín
Kniha je vypredaná
Celá kategória Záhrada - domáce knihy
Vydavateľ: Ing. Juraj Matlák
ISBN: 9788089457113
Poč.strán: 72
Rok vydania: 2018
Väzba: brožovaná
Formát: 210x297
Jazyk: slovenský
Pridané: 09.04. 2018

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 7,00 €
Naša cena: 5,46 €
Zľava: 22%

Celoročná ochrana záhradných plodín

2018

Autor: Matlák Juraj

Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 25 rokov. Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre poslúži aj farmárom a väčším pestovateľom ovocia, viniča, zeleniny i okrasných rastlín. Každoročne sa aktualizuje podľa zmien, ktoré nastali v predchádzajúcom roku v Zozname autorizovaných prípravkov na ochranu rastlín.

Podstatnú časť publikácie tvoria tzv. plodinové tabuľky, v ktorých sú uvedené účinné látky prípravkov, spôsob ich účinku, škodlivosť pre včely a pre človeka, ako aj koncentrácia a dávka na 10 litrov vody. V jednotlivých tabuľkách sú zvýraznené prípravky dostupné aj v malospotrebiteľskom balení. V ďalších častiach publikácie je uvedený rozsah povolenia prípravkov v záhradníctve, prostriedky biologickej ochrany záhradných plodín a herbicídy v malospotrebiteľskom balení, použiteľné na ničenie burín v záhradách.

Vo farebnej prílohe nájdete aktuálne ochranné zásahy v jednotlivých mesiacoch a okrem hospodársky významných škodlivých organizmov sú vyobrazené aj najdôležitejšie vývojové štádiá ošetrovaných rastlín, v ktorých treba proti chorobám a škodcom zasahovať.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii