Vydavateľ: Koncept
ISBN: 9788097274719
Poč.strán: 96
Rok vydania: 2017
Väzba: brožovaná
Formát: 148x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 13.11. 2017

Kniha nie je skladom.
Negarantujeme dodanie
do Vianoc.

Bežná cena: 7,80 €
Naša cena: 5,85 €
Zľava: 25%

Ako komunikovať s vlastným mužom

Kurz pre ženu

Autor: Bartko Kamil

Kniha je určená pre ženu. Kniha pre muža je oddelená, aby ženu nerozptyľoval pohľad na témy muža, a pohľad muža nerozptyľoval pozornosť na témy ženy.
Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom. Prvých 10 týždňov sa sústredíte na svoje témy - svoju zmenu, "...to čo mám ja v rukách." V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách. Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú zmeniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola.
Táto kniha spolu s knihou pre muža - Ako komunikovať s vlastnou ženou - Kurz pre muža , majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu. Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera. Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fungovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii