Vydavateľ: Motýľ
ISBN: 9788081640681
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2015
Väzba: viazaná
Formát: 2
Jazyk: slovenský
Pridané: 08.10. 2015

Kniha nie je skladom
dodávame do 7 dní.

Bežná cena: 2,90 €
Naša cena: 2,03 €
Zľava: 30%

Ustlané na ružiach

Autor: Michalíková Nela

Regína žije v začarovanom kruhu, z ktorého zdanlivo niet úniku. Uvedomuje si, že po niekoľkých rokoch manželstva stratila uznanie a pozornosť svojho muža.
Keď už nedokáže zvládnuť násilnícke správanie svojho manžela, zvažuje ako jedinú možnosť svojho vyslobodenia jeho smrť. Jej opovážlivý a naivný pokus sa však končí úplným fiaskom a atmosféra doma sa ešte zhoršuje.
Tony je cieľavedomý, bystrý a úspešný podnikateľ, ale neopíja sa už len pracovnými úspechmi, ale aj alkoholom a správa sa agresívne. V jeden večer to s domácim násilím tak preženie, že niekto z pobúrených susedov informuje políciu a na ¬základe rozhodnutia súdu ide do väzby.
Regína má oporu iba v najbližších ľuďoch, ktorých počet sa dá zrátať na prstoch jednej ruky. Jej deti sú ešte veľmi malé. Snaží sa udržať riadny chod rodiny, ale bez manželovej ekonomickej pomoci je to veľmi náročné. Keď si však myslí, že toto je najväčší problém, ktorý musí riešiť, tak sa veľmi mýli. Osud jej pod nohy podhodí oveľa väčšie a ťažšie polená...

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii