Vydavateľ: i527.net
ISBN: 9788089822294
Poč.strán: 416
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 142x213
Jazyk: slovenský
Pridané: 29.01. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 13,50 €
Naša cena: 10,13 €
Zľava: 25%

Nadpozemská melódia

Príbehy z Belmontu 3

Autor: Alexander Tamera

Rebeka Carringtonová, husľová virtuózka, ktorá získala vzdelanie vo Viedni, sa votrie na konkurz s dirigentom Nashvillskej filharmónie. Ženy sú však príliš krehké stvorenia a nemôžu zvládnuť námahu, ktorú od nich hra v orchestri vyžaduje. Rebekina nádej rýchlo zhasne, pretože dirigent sa musí podriadiť názoru verejnosti. A aby toho nebolo málo, Adelicia Acklen Cheathamová, pani Belmontského sídla, s ním súhlasí.
Uznávaný dirigent Nathaniel Tate Whitcomb je novým vedúcim Nashvillskej filharmónie. Píše symfóniu, ktorou sa chce zapísať do dejín hudby, ale nedarí sa mu ju dokončiť. Navyše ho často bolieva hlava a podivne mu v nej bzučí, symfóniu však musí dokončiť pred slávnostným otvorením novej budovy opery. A nielen to. Chce ju dopísať skôr, ako ten, ktorý ho najviac inšpiroval jeho otec , zomrie. Jeho bolesti sa zhoršujú a on je presvedčený, že jedine Rebeka mu môže pomôcť dokončiť dielo. Dokáže získať jej dôveru, keď ju obral o jej sen?

Nadpozemská melódia zachytáva nádheru klasickej hudby v čase, keď úsilie žien zmeniť verejný názor nemenilo len dejiny ale aj srdcia mužov.

6-7 hodín čítania

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii