Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055164717
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 170x238
Jazyk: slovenský
Pridané: 08.01. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 15,90 €
Naša cena: 11,93 €
Zľava: 25%

Nikola Tesla

Záhady a rébusy

Autor: Galland Richard

„Dnešní vedci myslia hlboko namiesto toho, aby mysleli jasne. Človek musí byť duševne zdravý, aby mohol myslieť jasne, lebo niekto môže myslieť hlboko, a byť celkom šialený.“
Nikola TeslaVstúpte do fascinujúceho sveta Nikolu Teslu, priekopníka v oblasti elektrotechniky, vynálezcu, fyzika a futuristu. Dodnes ho velebíme za jeho prínos v oblasti prenosu a využitia elektrickej energie. Tesla sa zaslúžil o rozvoj zásobovania elektrinou formou striedavého prúdu a bol aj priekopníkom výskumu röntgenových lúčov, rádiových vĺn, diaľkového ovládania, fluorescenčného svetla, elektrických motorov, laseru atď.
Nahliadnite do sveta Teslových objavov, inovácií a experimentov prostredníctvom logických hádaniek, rébusov, testov pamäti a záhad, ktoré nájdete v tejto knihe. Niektoré sú jednoduché, iné až diabolsky zložité. Svoju bystrosť si overíte v odpovediach a vo vysvetleniach na konci knihy.Z anglického originálu The Nikola Tesla Puzzle Collection (Carlton Books Limited, London 2015) preložil Juraj Hanáček.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii