Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055164601
Poč.strán: 232
Rok vydania: 2018
Väzba: viazaná
Formát: 125x200
Jazyk: slovenský
Pridané: 11.10. 2018

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 9,83 €
Naša cena: 7,37 €
Zľava: 25%

Kým je čas

Autor: Eštoková Alica

Láska sa nezaobíde bez odpúšťania. Najmä keď ten, čo ublížil, o to prosí. Mali by sme využiť príležitosť a odpustiť. Kým je čas!
Šarmantná Rebeka žije bežný život magistry v lekárni. Zdá sa, že jej vnútornú rovnováhu nič nenaruší. Manžel ju miluje, majú krásne, zdravé deti a aj práca ju baví. Jedného dňa jej však najlepšia priateľka nasadí chrobáka do hlavy – presviedča Rebeku o Braňovej nevere. Mladú ženu umárajú podozrenia napriek tomu, že svojmu mužovi verí. Dovolí, aby ju a jej deti niekto obral o pokoj? Chce naozaj vedieť pravdu? Život im však prinesie ďalšie trápenie, na aké by ľudia na Slovensku ani nepomysleli. Pretrvá Rebekin a Braňov harmonický vzťah aj napriek dramatickému zvratu a obrovskému psychickému vypätiu? Zvládne mladá rodina krutú skúšku a zostane naďalej pre všetkých štyroch pevným útočiskom?Ukážka z textu Prečo tá príhoda zišla Rebeke na um? Veď už na to nemyslela. Až dnes, keď jej Kamila povedala, že to bude omyl, odrazu jej niečo zavŕtalo v hlave. Nebodaj chce Kamila uloviť jej Braňa! Nie, napadajú jej šialenosti, hoci v živote často býva, že najlepšia kamarátka preberie priateľke manžela. Keby len kamarátka, aj sestra!
Čo ako sa tomu bránila, v hlave sa jej vynárali rozličné kombinácie, až ju to unavovalo. Podozrievanie sa striedalo s dôverou a s láskou, ktorú k manželovi stále prechovávala. Braňove vyznania jej zneli v ušiach ako najsladšia hudba. Jeho nežné objatia aj teraz cítila na tele. Presviedčali ju, že všetko je najlepšom v poriadku.
Už som sa raz popálila a stačilo! Mala by som mať rozum. Nikdy by ma nepodviedol! Ako som tomu mohla čo len na okamih uveriť a zapochybovať?! Som naozaj hrozná. To si Braňo nezaslúži

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii