Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055162621
Poč.strán: 448
Rok vydania: 2018
Väzba: viazaná
Formát: 145x227
Jazyk: slovenský
Pridané: 24.09. 2018

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 14,82 €
Naša cena: 11,12 €
Zľava: 25%

Osemnásť pod nulou

Fabian Risk 3

Autor: Ahnhem Stefan

Cez okraj nábrežia v helsingborskom prístave po divokej naháňačke preletí auto. Všetko poukazuje na tragickú nehodu, no pri pitve vodiča vyjde najavo, že je mŕtvy už dva mesiace a celý čas bolo telo zmrazené. Obeť identifikovali ako Petra Briseho, ktorý rozprávkovo zbohatol vďaka obľúbenej počítačovej hre.
Je jar a od udalostí v Obeti bez tváre prešli už takmer dva roky. Na helsingborskom kriminálnom oddelení panuje nezvyčajný pokoj. Zvláštny prípad so zmrazeným vodičom skončí na stole Fabiana Riska a jeho kolegov.
Na druhej strane prielivu, v Dánsku, bola Dunja Hougaardová nútená znova si obliecť uniformu a nastúpiť ako poriadková policajtka v Helsingöri. No keď je jeden bezdomovec vystavený brutálnemu násiliu a zomrie, nedá jej to a spustí vlastné vyšetrovanie. Stopy čoskoro vedú do Helsingborgu.
Ako tieto prípady spolu súvisia? Fabian Risk hľadá odpoveď s jediným cieľom: zabrániť ďalším obetiam a chytiť vraha. Zo švédskeho originálu Arton grader minus (Forum, Stockholm 2016) preložila Jana Melichárková.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii